Legalizacja wodomierzy i ciepłomierzy, usługi remontowe

Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu pomiarów wody i ciepła oraz rozliczeń. Wieloletnie doświadczenie, nieustanne podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników oraz współpracujących z nami specjalistów sprawiają, że oprócz dystrybucji profesjonalnych wodomierzy i ciepłomierzy, zajmujemy się również usługami legalizacyjnymi. Naszym Klientom oferujemy tylko niezawodne urządzenia najbardziej cenionych w branży marek.

Zapewniamy, że dzięki dobranym przez nas urządzeniom będą się mogli Państwo cieszyć niezawodnym i długotrwałym użytkowaniem tych produktów. Możliwość wykonania precyzyjnego pomiaru oraz odporność na zanieczyszczenia mechaniczne i magnetyczne w wodzie sprawiają, że oferowany asortyment doskonale sprawdza się w domach jednorodzinnych, jak i budynkach wielorodzinnych.

Świadectwa charakterystyki energetycznej

Od 2009 roku, czyli od samego początku obowiązywania przepisów o świadectwach charakterystyki energetycznej budynków, sporządzamy takie świadectwa dla budynków mieszkalnych (jednorodzinnych i wielorodzinnych) oraz usługowych (biurowce, hotele itd.).

Certyfikaty energetycznie, jak potocznie się je nazywa, pozwalają na określenie rocznego zużycia energii na potrzeby ogrzania danego mieszkania czy budynku oraz produkcji ciepłej wody użytkowej, a także oświetlenia i klimatyzacji. Certyfikaty wymagane są przy zgłaszaniu budynków do użytkowania oraz w przypadku umów kupna/sprzedaży.