Nasza spółka AQUAMET powstała w 1998 roku i od tamtej pory działa nieprzerwanie na krakowskim rynku budowlanym.

Zaczynaliśmy od handlu najprostszą armaturą instalacyjną (zawory, złączki, kształtki itp.), stopniowo dochodząc do pełnego asortymentu wyposażenia instalacji grzewczych i wodnych. Z czasem wyspecjalizowaliśmy się w handlu urządzeniami pomiarowymi do wody (wodomierze) i ciepła (ciepłomierze), zaopatrując przez lata wielu spośród największych krakowskich developerów, przedsiębiorstwa budowlane, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, administratorów nieruchomości, a także sklepy i hurtownie.

W oparciu o biegłą znajomość urządzeń pomiarowych rożnych producentów, rozwinęliśmy działalność usługową i serwisową w zakresie legalizacji lub wymiany wodomierzy i ciepłomierzy oraz konfiguracji sieci pomiarowych. Rocznie obsługujemy kilka tysięcy mieszkań, zapewniając solidne wykonawstwo i kompleksowe wsparcie techniczne dla administratorów nieruchomości. Wykonujemy remonty instalacji wodnych lub grzewczych w budynkach wielorodzinnych, szczególnie w zakresie wymiany zaworów przy licznikach.

Kilka lat temu rozpoczęliśmy działalność deweloperską.

Pierwszym zrealizowanym zadaniem była budowa siedziby naszej spółki wraz z lokalami na wynajem i mieszkalnymi. W chwili obecnej rozpoczynamy dwie kolejne inwestycje mieszkaniowe: w Krakowie przy ul. Leszka Czarnego na Wzgórzach Krzesławickich oraz w Bibicach przy ul. Niezapominajek.

Jesteśmy firmą o nieskomplikowanej strukturze i dużej mobilności – każdy Klient traktowany jest przez nas indywidualnie. Cały czas rozwijamy się dodając nowe usługi i dostosowując działalność do zmieniającego się, coraz bardziej wymagającego, nowoczesnego i oczekującego odpowiedzialnych działań rynku.